Hracie a zábavné automaty sú tým najlepším relaxom a zážitkom pre dospelých. Stolný futbal, šípky alebo biliard sú garanciou dobrej zábavy, zatiaľ čo jukebox a kladivo sa postarajú o nezabudnuteľné zážitky. Automaty sa hodia nielen do podnikov a klubov, ale aj na väčšie akcie a udalosti. Naše automaty dovezieme priamo k vám kdekoľvek na východnom Slovensku.

Naša ponuka zábavných automatov:

Ako to funguje?

Náš systém je férový a jednoduchý:

Po dohode s vami, na voľné miesto v prevádzke umiestnime vybraný zábavný automat. Všetky starosti s dopravou, montážou, údržbou, servismi, náhradnými dielmi, demontážou, čistením, presunmi v rámci prevádzky... berieme na seba. Z vašej strany sa teda jedná o nulovú investíciu. Následne si tržbu zo zábavného automatu rozdelíme medzi sebou v dohodnutom pomere. Pre vás to teda v praxi znamená navýšenie príjmu z prevádzky bez jediného vloženého eura.

Pokiaľ do vašej prevádzky chodí pravidelne tá istá klientela, je veľmi pravdepodobné, že vybraný zábavný automat ich po čase omrzí. S týmto javom sa stretávame bežne, preto automaty pravidelne obmieňame. Čím dlhodobo zvyšujeme tržby zo zábavných automatov, čo znamená vyšší príjem pre nás aj pre vás. A vaši zákazníci dostanú vždy niečo nové, čo skutočne ocenia.

V prípade záujmu si prezrite naše zábavné automaty vyššie a neváhajte nás kontaktovať.

Prečo my?

STIAHNITE SI KATALÓG NAŠICH ZÁBAVNÝCH AUTOMATOV TU

Naše ďalšie služby

Doprajte si poriadnu zábavu a kontaktujte nás ešte dnes

V prípade záujmu o zábavne atrakcie, prosím uviesť druh akcie na ktorý atrakcie požadujete (napr. firemná akcia, rodinná oslava, obecné slávnosti a pod.)